Úvod / Aktuality / Pro rodiče / Digitalizujeme výuku

Digitalizujeme výuku

              Jako škola sledujeme a účastníme se moderních trendů ve výuce. Proto jsme využili možnost zakoupení třídního setu pro digitální gramotnost v rámci podpory NPO výzvy  - Digitální technologie pro školy - Digitální učební pomůcky.  Dne 13.2.2024 se někteří pedagogové zúčastnili školení výuky za pomocí tohoto setu.  Zkušená lektorka provedla účastníky možnostmi práce se setem, který je určen zejména pro žáky nižšího školního věku.
Tento set hravou formou přispívá k rozvoji digitálních kompetencí, zejména tedy rozvíjí logické myšlení, kombinatoriku, dovednosti k řešení problémů.  Ve výuce nám pomůže robotická myš Code and Go, dřevěný robot CUBETTO a mnoho dalších pomůcek.

              Jsme rádi, že můžeme výuku žákům obohatit o další hravé prvky a těšíme se na praktické užití.

Fotogalerie zde