Úvod / Aktuality / Pohár rozhlasu – Holešov 3.5.2023

Pohár rozhlasu – Holešov 3.5.2023

Dne 3.5. 2023 se výběr žáků 6.-7. tříd vydal na Pohár rozhlasu – školní atletickou soutěž-do Holešova. Reprezentace se ujali Matyáš Kuchařík, Marek Štětina, Matyáš Obdržálek, Adam Valenta, David Hirner, Šimon Šamánek, Martin Loch, Tomáš Michálek, Lukáš Patermann, Vojtěch Honzák, Jolana Švecová, Tereza Štolfová, Karolína Křišťanová, Ema Pavelová, Elena Fabišíková, Martina Šrámková, Barbora Zdražilová, Natálie Odstrčilová, Aneta Boubelíková a Pavla Kopřivová. Na žáky čekalo již více disciplín, sprint na 60 m, běh na 600 m dívky, či 1000 m chlapci, štafeta 4x60m, hod kriketem, skok do výšky a skok do dálky. Přestože to pro mnohé byly první závody tohoto charakteru, nenechali se naši žáci zahanbit. V individuálních disciplínách skončil Martin Loch na 3.místě ve skoku dalekém, družstvo mladších žaček skončilo celkově na čtvrté pozici, družstvo mladších žáků na šestém místě.