Úvod / Aktuality / Devítka unikla z únikovky – Exitroom Zlín

Devítka unikla z únikovky – Exitroom Zlín

V úterý 9. května se vydali žáci s vidinou dobrodružného zážitku autobusem směr Zlín. Tentokrát si žáci 9.B mohli vyzkoušet své logické uvažování, spolupráci a vzájemnou komunikaci. Na místě jsme se rozdělili na dva týmy a žáci vybírali z více her. Nakonec zvítězila Márnice, Joker Poker , Cela či Sherlock Holmes. Každou hrou Vás provází příběh a zjistíte, že časový limit 60 min není zas tak moc.

V Márnici bylo cílem hráčů najít protilék, aby se z nás nestali zombie. Úkoly nebyly vůbec snadné a na počátku nám připadalo, že snad neřešitelné. Přes všelijaké nástrahy jsme všechny číselné kódy rozluštili a ke zkumavce s protilékem se dostali. Skupina hazardních hráčů chtěla ve hře Joker  Poker získat zlaté cihličky, což se jim důkladnému prozkoumání klubu povedlo. Důležitá byla všímavost, trochu logiky a selského rozumu.  Další hra, kterou žáci zkusili na vlastní kůži, byla Cela, jejíž cílem bylo, dostat se ven z cely předběžného zadržení, kde hráči čekají na soudní proces a mají prokázat svoji nevinu. Poslední hra, kterou žáci zvládli, nese jméno Sherlock Holmes, kde pracují v bytě známého detektiva.

Po nezapomenutelném zážitku jsme se přesunuli směr nákupní centrum, neboť školní akce bez KFC není pro žáky školní akcí 😊.

Jako vždy byli všichni super, bez problémů v autobuse, užili jsme si to na maximum a máme zase na co vzpomínat.

                                                                                                                      Mgr. K. Majtánová – TU 9.b