Úvod / Aktuality / ReDiKid - poděkování

ReDiKid - poděkování

"Děkujeme všem školám, dětem, rodičům a pedagogům, kteří se do projektu zapojili. Díky jejich spolupráci vznikají data a poznatky, které mohou pomoci lépe chránit a podporovat děti v digitálním světě. Nejde nám jen o popis rizik, ale především o hledání cest, jak u dětí rozvíjet odolnost, zdravé návyky a bezpečné strategie pro život v současném světě. Velké poděkování patří také celému výzkumnému a realizačnímu týmu napříč zapojenými univerzitami, bez jehož odbornosti, nasazení a pečlivé koordinace by nebylo možné tak rozsáhlé aktivity realizovat,“ uvedla hlavní řešitelka projektu prof. Jana Pelclová z Fakulty tělesné kultury UP.

https://ftk.upol.cz/nc/zprava/clanek/tisice-deti-desitky-skol-a-jedno-tema-jak-obstat-v-digitalnim-svete/