Úvod / Nejnovější fotogalerie / Den her /1., 2. a 5. roč./

Den her /1., 2. a 5. roč./

Co dělat odpoledne? Co podniknout? Kam jít? Čím se zabavit? Možné odpovědi na tyto otázky dostali naši žáci jedno zábavné dopoledne, nazvané „Den her“. Byla to velice pěkně zorganizovaná akce, při které se na ploše stadionu předvedly mnohé zájmové kroužky z Chropyně. Žáci tak měli možnost podívat se, poslechnout si a vyzkoušet, co obnáší chodit do takového kroužku, co se v něm dá dělat a zažít. Své stanoviště tam měl Sbor dobrovolných hasičů, Skauti, Kamínek, atletický klub, nechyběl klub házené. Sanitku a její vybavení nám předvedli pracovníci nadace Kryštůfek záchranář se svým veselým panáčkem. Každé stanoviště nabídlo dětem zábavné a veselé úkoly.

Veliké poděkování patří všem pracovníkům těchto zájmových kroužků, kteří věnovali svůj čas na ukázání toho, čím se zabývají, a také žákům 9.B za pomoc při organizaci celého dopoledne.                          1., 2. a 5. ročník