Úvod / Nejnovější fotogalerie / Čtenářská dílna ve 3.b

Čtenářská dílna ve 3.b

Čtenářská dílnička ve 3.B

V pátek byly děti natěšené už od rána. Čekala je totiž oblíbená čtenářská dílna. Už podruhé v tomto školním roce, ale o to více se na ni děti těšily. Před takovou hodinou si děti upraví třídu tak, aby se v ní cítili co nejlépe. Nastává tedy velké stěhování, pomocí židlí a lavic si děti vytvoří různé úkryty a domečky, do kterých si naskládají polštářky, deky a plyšová zvířátka přinesená z domova. A pak se dají do čtení. A v tuto chvíli je ve třídě veliký klid a pro mě opravdový ráj. Sama jsem totiž vášnivá čtenářka a dělá mi velkou radost, když vidím, jak děti rády čtou. Po čtení se všichni sesedneme a povídáme si o přečtených knihách. Děti totiž mluví o knížkách velmi rády a stejně tak rády poslouchají vyprávění od ostatních.