Úvod / Nejnovější fotogalerie / Divadelní představení /5. roč./

Divadelní představení /5. roč./

Ve čtvrtek 9. března navštívili žáci pátých ročníků divadelní představení s názvem "Hobit" v Městském divadle Zlín.

I autobusová společnost "Magic bus", která nás na místo odvezla, mohla nést předzvěst toho, že prožijeme krásné pohádkové dopoledne plné kouzel.

Legendární fantasy příběh o hobitovi Bilbo Pytlíkovi, jeho malých trpasličích přátelích a čarodějovi Gandalfovi nás přenesl na nebezpečnou výpravu za pokladem. Hlavní postava během cesty musela prokázat spoustu odvahy, kuráže a důvtipu. Navzdory překážkám vše dobře dopadlo, drak byl poražen a poklad se našel.

Toto krásné představení děti velmi zaujalo. Loutky, scéna, kostýmy, hudba i efekty navodily tu správnou atmosféru.

Návštěva divadla nám přinesla mnoho námětů k další práci, třeba v hodinách výtvarné výchovy nebo čtení.

Budeme se těšit třeba zase někdy příště.

Žáci 5.a, 5.b a 5.c