Rusava /5. roč./
Pobyt na Rusavě je za námi. Domů jsme odjížděli plní dojmů, zážitků a energie načerpané z přírody. Pro naše páťáky byl zároveň milým rozloučením s prvním stupněm před jejich odchodem na druhý stupeň.
Paní učitelky a paní asistentka děkují všem dětem za skvělou atmosféru, výbornou spolupráci a společně prožité chvíle. Věříme, že tento pobyt byl krásnou tečkou za naším společným časem a že na něj budeme všichni ještě dlouho vzpomínat s úsměvem.