Úvod / Nejnovější fotogalerie / Žáci 1. stupně reprezentovali školu na Štafetovém poháru v Holešově

Žáci 1. stupně reprezentovali školu na Štafetovém poháru v Holešově

Dne 28.4.2023 se vybraní žáci 1. stupně vydali do Holešova, kde reprezentovali školu v atletických disciplínách. Děkujeme našim žákům za vzornou reprezentaci školy. 2 týmy ve složení Jan Buráň, Jakub Navrátil, Filip Bartík, Michal Šamánek, Tereza Večerková, Sofie Majtánová, Liliana Ottová, Veronika Vrábelová, Jan Šafařík, Adam Matal, Vojta Ohnůtek, Eliáš Marčaník, Marianna Štětinová, Anna Maria Milerová, Kristýna Pochylá aViktorie Hýbnerová vybojovali v konkurenci 8 škol z okresu Kroměříž krásné čtvrté místo. Po štafetě na 100 m jsme byli průběžně na třetím místě, ale pak jsme lehce ztratili na 8x200 m a to nás stálo bronzovou medaili. Mladší štafeta 4x100 m byla celkově druhá nejrychlejší, což se perfektní. V doplňkových disciplínách – skoku z místa a hodu medicinbalem-naší škole zajistila 1. místo Veronika Vrábelová, hodila 8,20 m, což byl nejlepší výkon i mezi kluky. Všem zúčastněným MOC GRATULUJI a děkuji za skvělou reprezentaci školy.

Mgr. Kateřina Majtánová