Úvod / Nejnovější fotogalerie / Vánoční besídka ve 3.b

Vánoční besídka ve 3.b

V pátek 22.12. 2023 se v naší třídě konala vánoční besídka, která byla plná smíchu, radosti, koled, překvapení i nadělování. Během dopoledne jsme také navštívili vánoční jarmark, který pro nás připravili žáci 5. b. Moc bychom chtěli poděkovat žákům 5.b i jejich paní učitelce za krásnou inspiraci i dárečky, které nás moc potěšily. Potom už se střídala jedna vánoční píseň za druhou. Po celé dopoledne jsme ochutnávali vánoční cukroví a popíjeli vánoční čaj. Nechybělo ani vyprávění o vánočních zvycích. Některé z nich jsme si s nadšením vyzkoušeli. Své hudební nástroje nám předvedli hudebníci Adélka Štefanová a Honzík Šafařík. Pod vánočním stromečkem našel každý z nás malou nadílku. Poslední školní den roku 2023 jsme si opravdu moc užili.