Úvod / Nejnovější fotogalerie / Za kulturou do Zlína /1. a 2. roč./

Za kulturou do Zlína /1. a 2. roč./

V úterý 21.3. vyrazili žáci prvních a druhých tříd za kulturou. Dobrodružství začalo nástupem do autobusu, který nás odvezl do pohádkového Zlína. Divadlo Scéna uvedlo představení s názvem Vodník Česílko. Děti usedly a potichu sledovaly příběh důvtipného vodníka, který bydlel v rybníčku spolu s kaprem Osmikiláčem. Kousek od jejich rybníčku měl svůj zámek lakomý Knížepán, který tak trochu záviděl Česílkovi přátelství s kaprem a zároveň usiloval o jejich rybník. K rybníčku se přistěhovala krásná Rusalka , která se samozřejmě zalíbila Knížepánovi a tak by si ji rád vzal za ženu. Svatba nakonec byla , ale ne s Knížepánem. Rusalka si vzala Česílka ! Poutavý příběh děti pozorně sledovaly a účinkující odměnily dlouhým potleskem. Pohádka se všem moc líbila.

( 1. a 2. roč. ZŠ )