Úvod / Nejnovější fotogalerie / Žáci 1. stupně opět reprezentovali školu na Štafetovém poháru v Holešově

Žáci 1. stupně opět reprezentovali školu na Štafetovém poháru v Holešově

Dne 29.4.2024 se vydala 20-ti členná skupina žáků 1. stupně do Holešova, kde reprezentovala školu na Štafetovém poháru. Již třetím rokem vyjíždíme do Holešova, abychom si užili atmosféru závodů v rámci škol kroměřížského okresu. Každým rokem je konkurence rychlejší a rychlejší. Letos jsme sice neobhájili loňské 4.místo a skončili jsme až sedmí z celkových deseti škol našeho okresu, ale to nám skvělou náladu a vzpomínky po závodech nevezme.

Složení A štafety totiž dokázalo v rekordním čase zdolat 8x200 m, což ocenil i pan organizátor. Tímto časem jsme jen minimálně zaostali za nejlepšími žáky ZŠ Oskol. Vidět zelená trička s logem ZŠ Chropyně a obrázkem zámku na zádech na dráze, jak více než o 100 metrů vedou, a blíží se suverénně do cíle, mě opravdu dojalo. Jak řekl hlavní rozhodčí celé akce, tento čas se zapíše do kroniky naší školy .

Přesto, že s atletikou má zkušenost menší část našich reprezentantů, děkujeme také házenkářům, fotbalistům, gymnastkám, hasičům, … za to, že vedou děti ke sportu a ty pak mohou naši školu reprezentovat. Letos barvy naší školy hájili Tereza Večerková, Sofie Majtánová, Martin Hradil, Petr Pochylý, Dominik Cíha, Jan Šafařík, Jan Kadlčík, Tobiáš Brožík, Vojta Ohnůtek, Marianna Štětinová, Veronika Menšíková, Kristýna Pochylá, Tereza Dohnalová, Elen Majtánová, Klára Štětinová, Petr Mrázek a celému týmu fandili náhradníci Žaneta Pospíšilová, Viktorie Hýbnerová, Eliáš Marčaník a Matyáš Langr.

Ráda bych poděkovala i rodičům, kteří přijeli fandit a podívat se na výkony nejen svých dětí. Vážím si také podpory vedení školy, bez toho by celá akce nemohla být zorganizována.

Všem zúčastněným MOC GRATULUJI a děkuji za skvělou reprezentaci školy a doufám, že příští rok budou zelená trička ještě rychlejší.

Mgr. Kateřina Majtánová